phouse-ukma
ВД Києво-Могилянська академія
phouse-ukma
Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» створений 1996 року для задоволення потреб відродженого Університету й широкого загалу в україномовних підручниках, навчальних посібниках, словниках та іншій книжковій продукції. Підтримуючи традиції просвітництва і книгодрукування, започатковані в Академії майже чотири століття тому, Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» вже випустив у світ близько 400 назв книжок з різної тематики, зокрема видання з історії, філософії, економіки, культурології, права, соціології, природничих, комп’ютерних наук та інших галузей знань.

Окремі підручники й посібники унікальні за викладом предмета навчання, деякі не мають аналогів серед вітчизняних видань.

За художнім оформленням, дизайном і поліграфічним виконанням наші книжки відповідають найсучаснішим вимогам. Наші видання завжди можна побачити на міжнародних та вітчизняних книжкових виставках, ярмарках.

У 2008 році найкращі з них були відзначені: На Форумі видавців у Львові звання «Книга форуму» здобули «Тарас Шевченко. Життя і творчість» Івана Дзюби та чотиритомне видання «Великий голод в Україні 1932-1933 рр.» (Виконавчий директор Комісії Джеймс Мейс). Спеціальну відзнаку малого журі науковців (гуманітарні науки) отримала «Теорія літератури в Польщі». «Великий голод в Україні 1932-1933 рр.» (Виконавчий директор Комісії Джеймс Мейс) отримав спеціальну відзнаку малого журі громадських діячів. У Мінську диплом за кращу книгу, представлену на XV Міжнародній книжковій виставці-ярмарку, отримала «Хроніка європейської Сарматії».
На IX Київському міжнародному книжковому ярмарку «Медвін: Книжковий світ – 2008» книжку Івана Дзюби «Тарас Шевченко. Життя і творчість» було нагороджено призом «Нестор-Літописець» за перше місце на конкурсі «Книжковий дивосвіт України» у номінації «Краще наукове видання та науково-популярне видання, есеїтика». Чотиритомне видання Джеймса Мейса «Великий голод в Україні 1932-1933 рр.» було відзначене дипломом у номінації «Краще перекладне видання».

У 2009 році на Форумі видавців у Львові серед найкращих книжок форуму було відзначено опубліковане нашим видавництвом зібрання вибраних праць професора ЛНУ ім. І. Франка Миколи Ільницького "На перехрестях віку". Крім того, в рамках «Форуму видавців» Видавичому дому «Києво-Могилянська академія» було присуджено спеціальну відзнаку голови Львівської облдержадміністрації за збірник «Військові кампанії доби гетьмана Івана Мазепи в документах» (упорядник Степан Павленко).Того ж року наше видавництво здобуло відзнаку "Видавничий імідж" в рамках конкурсу «Книжка року 2009».
На 17 Форумі видавців у Львові до числа найкращих книжок потрапило видання "Великий терор в Україні. Куркульська операція 1937-1938 рр." із серії "Більше не таємно".

Адреса видавництва: 04065, м. Київ, Контрактова пл., 4 (територія Національного університету "Києво-Могилянська академія", корп. 2).
Тел./факс: (044)425-60-92
Немає друзів
Коментарів ще немає. Ви можете залишити перший!
Коментар для «ВД Києво-Могилянська академія»
Ім'я:
Email:
  ← не буде відображено на сайті
Дозволені HTML теги: <a, img, p, br, i/b/s/em/strong/strike, small/bin/sub/sup, center, ul/ol/li>. Приклад використання
введіть текст показаний на картинці